wyposażenie dla firm
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Regały wspornikowe to skuteczne rozwiązanie do wielu firm, hal produkcyjnych i warsztatów. Ich odpowiednia konstrukcja i wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów gwarantuje wytrzymałość i trwałość, a różne dostępne modele powodują, że jest to wyposażenie dopasowane w całości do indywidualnych potrzeb.

Regały wspornikowe idealnie nadają się do składowania materiałów dłużycowych, takich jak tarcica, wiązary dachowe, rury PCV, profile stalowe i aluminiowe. Regały wspornikowe pomagają wykorzystać przestrzeń magazynową i ułatwiają przenoszenie przechowywanych towarów. To niezwykle funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają lepszą dystrybucję ładunków składowanych w halach magazynowych.

Jak jest zbudowany regał wspornikowy?

Regał wspornikowy składa się z wysokich słupów nośnych oraz przytwierdzonych do nich poziomych wsporników. Wsporniki mogą znajdować się po jednej lub obu stronach belek nośnych. Jednostronne regały wspornikowe możesz ustawić przy ścianie lub na początku magazynu. Dostęp do składowanych produktów mamy wtedy tylko z jednej strony. W przypadku regałów wspornikowych dwustronnych dostęp do produktów mamy z obu stron. Takie rozwiązanie pomaga maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową i ułatwia proces dystrybucji towaru, ponieważ przy jego składowaniu korzystamy najczęściej z wózków widłowych. Regały wspornikowe bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i wielkości danego magazynu. Dzięki nim w prosty i niezwykle efektywny sposób możesz przechowywać produkty dłużycowe z metalu, plastiku lub drewna

Regały wspornikowe dla przemysłu

W każdym zakładzie pracy, hurtowni, warsztacie i halach magazynowych odpowiednie przechowywanie produktów jest niezwykle ważne. Producenci oferują coraz to ciekawsze rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu porządku i zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych produktów oraz pracowników. Regały wspornikowe posiadają bowiem stalowe ograniczniki, które zapobiegają zsunięciu się towarów. Regały wspornikowe mogą służyć do składowania rur, kabli, profili oraz do innego typu towarów dłużycowych i elementów konstrukcyjnych o większych wymiarach.

Regały wspornikowe w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz dobrej jakości regały wspornikowe wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej. Oferujemy regały jednostronne i dwustronne. Ich montaż jest prosty i intuicyjny. Regały wspornikowe pozwalają na stworzenie indywidualnej, ekonomicznie wykorzystanej przestrzeni magazynowej, która odpowie na wszystkie Państwa oczekiwania. Trzeba powiedzieć, że obecnie to najbardziej funkcjonalne systemy do uporządkowania magazynu lub miejsca pracy. Można je z łatwością dopasować do pomieszczenia pod względem wymiarów oraz wagi składowanych elementów.

Zalety regałów wspornikowych

Nasze regały wspornikowe są produktem:

  • wytrzymałym,
  • funkcjonalnym,
  • idealnym do przechowywania długich elementów,
  • polakierowanym proszkowo dla zachowania większej trwałości.

Ogromna różnorodność materiałów o znacznej długości sprawia wiele problemów w miejscach ich składowania. Właściwe rozmieszczenie i dopasowanie tych towarów na regałach jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa pracy i spójności infrastruktury magazynowej. Regały wspornikowe doskonale spełniają to zadanie. Do składowanego na wysuniętych wspornikach towaru jest łatwy dostęp, a kolejne poziomy regału pozwalają zaoszczędzić powierzchnię magazynową. Towar jest przechowywany w bezpiecznych warunkach, co ogranicza prawdopodobieństwo jego uszkodzenia. Konstrukcja regałów wspornikowych umożliwia łatwe dostosowywanie ich do aktualnych potrzeb składowania.

Przechowywanie towarów

Warto pamiętać, że jeśli chcemy bezpiecznie składować towar na regałach wspornikowych, trzeba znać wymiary towaru, jego giętkości i wagę. Należy też zwrócić uwagę, by podczas składowania towaru na regałach wspornikowych wszystkie składowane towary wsparte były na co najmniej dwóch ramionach regału i mogą wystawać poza zewnętrzne słupy najwyżej o połowę odległości rozstawu sąsiadujących ze sobą słupów.

Nasze wartości

Historia naszej firmy sięga roku 1998. Z biegiem czasu skorzystaliśmy z potencjału i rosnącej popularności Internetu i otworzyliśmy sklep, który działa od 2006r. Przez wszystkie lata działalności wyposażyliśmy ponad 5.000 firm z różnych branż. Regały wspornikowe to nie jedyny oferowany przez nas produkt. Asortyment naszego sklepu pozwala na wyposażenie warsztatów, magazynów oraz hal produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszym priorytetem jest przez wszystkie lata promocja polskiego przemysłu i rodzimych wyrobów, dlatego ponad 95% oferowanych przez nas artykułów to wyroby producentów krajowych lub firm zagranicznych z polskimi oddziałami produkcyjnymi.

Zakupy w naszym sklepie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji - zapraszamy do kontaktu. Zakupy w naszym sklepie są bardzo proste i bezpieczne. Administratorem danych pozostawionych na stronie jest firma Inter-Technik Sp. z o.o. Zgodę na używanie cookies możesz wycofać w każdej chwili. Kontakt: tel. + 48 602 577 060, tel. +48 24 365 66 30, fax +48 24 365 66 31, e-mail: handel@inter-technik.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium