wyposażenie dla firm
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Każda hala magazynowa, zaplecze sklepu, archiwum, warsztat i inny obiekt, w którym przechowuje się duże ilości towaru, przesyłek i innych przedmiotów powinien być wyposażony w odpowiednie meble. Standardowe półki i szafki nie zdają w tym przypadku egzaminu. Znacznie bardziej praktyczną alternatywą dla klasycznych mebli z drewnopodobnych materiałów czy tworzyw sztucznych są metalowe regały półkowe o zwiększonej odporności na duże obciążenia. Sprawdź naszą ofertę i znajdź solidne wyposażenie, które ułatwi Ci zorganizowanie przestrzeni magazynowej.

Regały półkowe do profesjonalnego użytku

Odpowiednia organizacja przestrzeni magazynowej jest podstawowym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo pracowników, stan składowanego towaru oraz komfort pracy. Konstrukcja mebli powinna być odporna na duże obciążenia, a rozkład i ilość regałów zapewniać swobodny dostęp do magazynowanych przedmiotów. Regały półkowe prezentowane w sklepie Inter-technik.pl celująco zdają egzamin tam, gdzie nie ma miejsca na nieprzemyślane rozwiązania. 

W rozbudowanej ofercie znajdziesz regały półkowe o zróżnicowanej wielkości. Szerokość półek została dobrana w taki sposób, aby zapewniać stabilność kartonom, narzędziom i innym ładunkom niepaletyzowanym. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji, specjalnym wzmocnieniom i wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, regały półkowe charakteryzują się nieprzeciętną trwałością i udźwigiem. Proponowane przez nas modele produkowane są z ocynkowanej stali. Wysokogatunkowy metal jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Zabezpieczona stal nie pokrywa się rdzą. Zamknięty profil poprzeczki i kształt półki zapewniają dużą nośność. Łącząc ze sobą poszczególne półki, możesz stworzyć unikalny, wszechstronny i ekonomiczny system dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz wymiarów i układu pomieszczenia. Elastyczność innowacyjnego systemu pozwala na składowanie zarówno lekkich produktów, jak i znacznie cięższych, bardziej wymagających gabarytów.

Prosty montaż, bezkonkurencyjna trwałość

Obawiasz się, że stworzenie wytrzymałej zabudowy magazynowej jest jednoznaczne ze skomplikowanym montażem i długimi pracami? Nic bardziej mylnego! Wybierając nasze regały półkowe, zyskujesz stabilne, wytrzymałe wyposażenie zaskakująco proste w montażu. Zastosowany system wtykowy pozwala na sprawny montaż bez skręcania elementów. Co ważne, regały dostarczane są ze zmontowanymi ramami.

Regały półkowe Metalsistem gwarancją jakości

Proponowane przez nas regały półkowe produkowane są przez znaną i cenioną w branży przemysłowej markę Metalsistem. Produkty z logo producenta używane są w najlepszych zakładach zlokalizowanych w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Najlepszym potwierdzeniem jakości regałów półkowych i innych produktów marki są liczne certyfikaty i atesty przyznawane przez niezależne jednostki. Regały półkowe prezentowane w sklepie Inter-technik.pl są najlepszym dowodem na to, że bezkonkurencyjna jakość i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium