wyposażenie dla firm
do kasy suma: 0,00 zł
Zawiesie krążkowe rozbieralne ZKR-16
Producent: ZBUD
netto: 638,00 zł brutto: 784,74 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie krążkowe rozbieralne ZKR-32
Producent: ZBUD
netto: 1 072,50 zł brutto: 1 319,18 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie krążkowe rozbieralne ZKR-63
Producent: ZBUD
netto: 1 573,00 zł brutto: 1 934,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie krążkowe rozbieralne ZKR-100
Producent: ZBUD
netto: 2 079,00 zł brutto: 2 557,17 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie klamrowe ZK-20
Producent: ZBUD
netto: 253,00 zł brutto: 311,19 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie klamrowe ZK-32
Producent: ZBUD
netto: 352,00 zł brutto: 432,96 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawiesie klamrowe ZK-63
Producent: ZBUD
netto: 434,50 zł brutto: 534,44 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zawiesia klamrowe służą do łatwego i szybkiego zawieszania wciągników ręcznych na belkach i profilach konstrukcyjnych. Zapewniają szybki punkt zaczepienia dla różnego rodzaju sprzętu podnośnikowego i ładunków.

Kiedy wykorzystuje się zawiesia klamrowe typu ZZ

Zawiesie klamrowe jest przede wszystkim przydatne jako narzędzie przenośne do najróżniejszego typu robót montażowych i remontowych. To niezwykle funkcjonalny sprzęt do szybkiego montażu wciągników ręcznych na belkach konstrukcyjnych. Zawiesia klamrowe typu ZZ są wykonane z niezwykle wytrzymałej stali. Nie wymagają one czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych, jednak trzeba pamiętać, że przy tego typu uchwytach obciążenie nie może przekroczyć wskazanego dopuszczalnego udźwigu. Zawiesia klamrowe przydatne są jako urządzenia przy pracach montażowych i naprawczych, podczas których wykorzystujemy wciągniki czy krążki linowe. Zawiesie klamrowe doskonale współpracuje też z wciągnikami łańcuchowymi i stanowi nieocenioną pomoc podczas podnoszenia dwuteowników.

Jak działa zawiesie klamrowe?

Zawiesie klamrowe ma wiele zastosowań ze względu na szeroki zakres ustawień oraz zróżnicowaną wielkość udźwigu w różnych modelach. Za pomocą śruby rzymskiej można swobodnie regulować rozstaw zawiesia i łatwo je montować. Udźwig takiego urządzenia może mieć wartość od 1 do 10 ton. Ale to nie jedyny istotny parametr. Zawsze warto przeczytać szczegółowy opis producenta i zapoznać się szczególnie z jego rozstawem, które oznaczane jest często za pomocą określeń B max i B1 max. Zawiesie klamrowe przystosowane jest do pracy w pionie i poziomie - może służyć do szybkiego montażu wciągników ręcznych na belkach poziomych albo mocowania ich do słupów konstrukcyjnych.

Postaw na doświadczenie i jakość

Internet i social media oferują wiele produktów dostępnych w sklepach internetowych. Jednak w przypadku profesjonalnych urządzeń warto postawić na sprawdzonych dostawców i wysoką jakość. Zawsze przyświecała nam idea, aby promować polski przemysł i stawiać na dobre jakościowo i sprawdzone produkty. Możesz nam zaufać, tak jak zaufało nam już ponad 5.000 firm z różnych branż, którym pomogliśmy wyposażyć hale przemysłowe, magazyny i pomieszczenia warsztatowe. Do dzisiaj ponad 95% oferowanych artykułów stanowią wyroby producentów krajowych lub firm zagranicznych z polskich oddziałów produkcyjnych. Firma Inter-Technik Sp. z o.o. jest związana z branżą B2B od 1998 roku, Sprzedaż poprzez sklep internetowy prowadzimy od 2006 roku. Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego może potwierdzić te dane.

Nasz asortyment - urządzenia i wyposażenie firm

Nasz asortyment pozwala na wyposażenie pomieszczeń warsztatowych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych oraz socjalnych. W naszej ofercie znajdziesz min. meble warsztatowe, wózki transportowe i narzędzia. Kategorie produktów są czytelne i z powodzeniem znajdziesz tu potrzebne produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji - zapraszamy do kontaktu. Zakupy w naszym sklepie są bardzo proste i bezpieczne. Administratorem danych pozostawionych na stronie jest firma Inter-Technik Sp. z o.o.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium