wyposażenie dla firm
do kasy suma: 0,00 zł
Wanna ociekowa 1200x800 na 2 beczki 200l
Producent: Cordes
netto: 1 414,00 zł brutto: 1 739,22 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wanna ociekowa 1200x1200 na 4 beczki 200l
Producent: Cordes
netto: 1 793,00 zł brutto: 2 205,39 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wanna ociekowa 2390x800 na 4 beczki 200l
Producent: Cordes
netto: 2 157,00 zł brutto: 2 653,11 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wózek 250kG z wanną ociekową
Producent: Cordes
netto: 1 663,00 zł brutto: 2 045,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wózek półkowy 250kG 2-półki, wanna zdejmowana
Producent: Cordes
netto: 1 132,49 zł brutto: 1 392,96 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wózek półkowy 250kG 2-półki, wanna z kratą
Producent: Cordes
netto: 1 624,35 zł brutto: 1 997,95 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie najwyższej jakości urządzeń magazynowych oraz warsztatowych. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o stalowe wanny i wózki ociekowe. Wanny wychwytowe i ociekowe to gwarancja bezpieczeństwa w miejscu pracy. Stanowią doskonałą ochronę w przypadku przechowywania lub transportowania niebezpiecznych substancji. 

Konstrukcja wanny wychwytowej

Każda wanna wychwytowa zaopatrzona jest w stalowy zbiornik na ciecz i odpowiednią kratę, na której można postawić pojemniki lub beczki ze szkodliwymi substancjami. Konstrukcja takiej wanny gwarantuje, że nawet w razie uszkodzenia pojemnika niebezpieczna ciecz spływa przez kratę do specjalnie zabezpieczonej wanny, dzięki czemu nie przedostaje się na podłoże, co mogłoby stanowić duże niebezpieczeństwo dla pracowników lub środowiska. To nie tylko doskonałe zabezpieczenie przed działaniem kwasów czy innych szkodliwych substancji. Takie rozwiązanie może przynieść też oszczędności, ponieważ substancja znajdująca się w stalowej wannie nie jest zanieczyszczona i można ją ponownie wykorzystać. Posiadamy wanny ociekowe zarówno na stalowych nogach jak i kołach wyposażonych w hamulec, który zabezpiecza wannę przed niekontrolowanym przemieszczeniem. Nasze produkty i oferowane urządzenia wyróżniają się solidnością i dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Wanny wychwytowe do składowania beczek i zbiorników

Wanna wychwytowa do składowania beczek i zbiorników służy do magazynowania różnego rodzaju substancji niebezpiecznych, na przykład olejów czy innych chemikaliów, które mogłyby być szkodliwe dla wód gruntowych i środowiska. Wanny ociekowe, malowane proszkowo są olejoszczelne i przykryte odpowiednią ociekową kratą. Mogą mieć różne objętości i wielkości, które umożliwiają przechowywanie większej ilości beczek. Dodatkowym wyposażeniem oferowanych wanien wychwytowych może być kurek spustowy pozwalający na ich wygodne opróżnianie. Stabilna konstrukcja pozwala na składowanie pojemników o znacznym ciężarze i objętości, a pojemność wychwytu łatwo dopasować do wielkości beczki. Wszystkie elementy stalowe wanny zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić wieloletniej gwarancji na oferowane przez nas ociekowe wanny i wózki.

Mobilne wózki ociekowe do transportu niebezpiecznych chemikaliów

Wanna ociekowa może być osadzona na wygodnych stalowych nogach lub posiadać bezpieczne kółka wyposażone w hamulec. Wanny ociekowe na kółkach to możliwość łatwego transportu pojemników i beczek, w których składowane są substancje niebezpieczne. Stalowa konstrukcja takich wanien oraz odpowiednie koła są gwarancją bezpiecznego transportu problematycznych substancji. W swojej ofercie posiadamy również mobilne wózki półkowe ze zdejmowaną wanną stalową z wygodnymi uchwytami. Taka wanna wychwytowa na kółkach, wykonana ze stali, to idealna propozycja do transportu pojemników o mniejszej pojemności. Z jej pomocą można swobodnie transportować substancje niebezpieczne, bez zagrożenia przedostania się chemikaliów do wód gruntowych i bez stwarzania niebezpieczeństwa dla pracowników. 

Wanny ociekowe do warsztatów i dla przemysłu

Dostępne w naszym sklepie opcje wanien wychwytowych z pewnością pozwolą Ci znaleźć odpowiedni model dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb. Wanny wychwytowe zapewniają bezpieczeństwo pracownikom i pomagają utrzymywać czystość w miejscu pracy. Szczególnie przydatne są w warsztatach, magazynach oraz halach produkcyjnych. Wanny ociekowe idealnie nadają się do bezpiecznego składowania wszelkiego rodzaju produktów i pojemników ze szkodliwymi dla środowiska substancjami. Materiał, z którego są wykonane, umożliwia przechowywanie na nich pojemników i beczek z kwasami, olejami oraz innymi szkodliwymi substancjami. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium