wyposażenie dla firm
do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt

Inter-Technik Sp.z o.o.

ul.Otolińska 25
09-407 Płock
woj. mazowieckie

handel@inter-technik.pl

tel. 24 363 47 68

mob. 602 577 060

Przecinarki tarczowe, ściernicowe i taśmowe oraz piły tarczowe do drewna

Oferujemy maszyny do cięcia stali i drewna. W naszym sklepie dostępne są zarówno przecinarki do prętów i profili metalowych, jak i solidne piły tarczowe do drewna. Można wybierać pomiędzy piłami i przecinarkami do zgrubnej obróbki drewna lub stalowych prętów i profili oraz maszynami do cięć precyzyjnych. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji na temat doboru przecinarek i pił dla państwa.

Przecinarka ściernicowa PSA-350
Producent: Pilex
netto: 4 870,00 zł brutto: 5 990,10 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przecinarka ściernicowa PSA-400
Producent: Pilex
netto: 5 650,00 zł brutto: 6 949,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Piła tarczowa do drewna PTG-400
Producent: Pilex
netto: 5 750,00 zł brutto: 7 072,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Piła tarczowa do drewna PTG-500
Producent: Pilex
netto: 5 950,00 zł brutto: 7 318,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • Przecinarki ściernicowe – to popularne maszyny, na których stosuje się wydajne tarcze ścierne. Tarcze dobiera się do rodzaju materiału, który ma być cięty. Jednym z ważniejszych parametrów podczas doboru maszyny, jest głębokość cięcia, która zależy m.in. od wielkości maszyny i tarczy, którą można na niej zastosować. Najmniejsze i jednocześnie najczęściej kupowane modele przecinarek ściernicowych tną profile i kształtowniki do głębokości 100 [mm].
  • Przecinarki taśmowe – to wyposażenie przemysłowe, które sprawdza się tam, gdzie liczy się precyzja i wydajność. Przecinarki taśmowe są wyposażone w system kontroli procesu cięcia, co umożliwia częściową automatyzację pracy i pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie dużych elementów. 
  • Przecinarki tarczowe – umożliwiają precyzyjne cięcie prętów, rur i profili. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej tarczy można ciąć różne rodzaje metali, w tym stal nierdzewną. Przecinarki tarczowe sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, składach materiałów budowlanych oraz podczas prac montażowych.
  • Piły tarczowe do drewna – wyposażenie do zgrubnej obróbki drewna budowlanego i konstrukcyjnego oraz innych elementów drewnianych. Piły tarczowe do drewna są zamontowane na stołach, które umożliwiają wygodne i bezpieczne prowadzenie cięcia wzdłużnego i poprzecznego.

Przecinarki ściernicowe

W ofercie dostępne są trzy modele przecinarek ściernicowych umożliwiających szybkie i precyzyjne cięcie metalowych prętów, profili, rur i blach wydajnymi tarczami ściernicowymi. Oferowane przez nas przecinarki ściernicowe to maszyny stacjonarne lub półmobilne. Są stosowane w warsztatach przemysłowych. Lżejsze modele można też wykorzystać do cięcia komponentów w miejscu realizacji prac montażowych. Przecinarki ściernicowe są wyposażone w solidną podstawę, na której zamontowana jest przecinarka tak, aby umożliwić bezpieczne cięcie w każdej płaszczyźnie. 

Dostępne przecinarki ściernicowe różnią się wielkością, rozmiarem tarczy, która można zastosować na danej maszynie oraz wagą zestawu. Najlżejsze i najtańsze przecinarki ściernicowe to doskonałe wyposażenie do realizacji prac w miejscu montażu instalacji lub innych elementów. Sprawdzą się także w warsztacie czy firmie usługowej. Większe modele to wyposażenie idealne do profesjonalnych warsztatów, zakładów przemysłowych, w których liczy się dokładność i bezpieczeństwo pracy. W razie problemu z wyborem odpowiedniej przecinarki ściernicowej zachęcamy do kontaktu w celu konsultacji z naszymi doświadczonymi doradcami technicznymi.

Przecinarki taśmowe

Przecinarki taśmowe to doskonałe wyposażenie hal i warsztatów przemysłowych, w których cięte są profile o znacznych rozmiarach. Zaletą oferowanych przez nas przecinarek taśmowych jest ich trwałość i solidna budowa. Maszyny są osadzone na solidnej podstawie, która zapewnia bezpieczeństwo podczas cięcia. 

Tańsze modele umożliwiają cięcie profili i rur prostopadle oraz pod kątem 45o i 60o w prawo. Większe droższe modele dają więcej możliwości. Ich taśmę tnącą można ustawić prostopadle, pod kątem 45o w lewo i prawo oraz pod kątem 60o w prawo. To sporo możliwości, które w połączeniu z automatyką umożliwiają szybkie i precyzyjne cięcie elementów.

Oferowane przez nas przecinarki taśmowe są wyposażone m.in. w: 

  • funkcję regulacji kąta nachylenia – co umożliwia cięcie profili i kształtowników pod kątem,
  • hydrauliczną regulację opadania – która pozwala precyzyjnie kontrolować postęp procesu cięcia,
  • wygodny system mocowania ciętych elementów,
  • precyzyjny i trwały system prowadzenia taśmy tnącej z zabezpieczeniem naciągu taśmy.

Przecinarki taśmowe to doskonałe rozwiązanie tam, gdzie kluczem jest jakość cięcia i wydajność.

Przecinarki tarczowe

Dobre przecinarki taśmowe umożliwiają szybkie i precyzyjne cięcie prętów i profili stalowych wykonanych z różnych materiałów. Zastosowanie odpowiedniej tarczy umożliwia uzyskanie precyzyjnej linii cięcia, co ogranicza konieczność obróbki krawędzi w celu kontynuowania prac montażowych. Dużą zaletą cięcia przecinarkami tarczowymi jest też stosunkowo niska temperatura cięcia. Dzięki temu materia nie traci swoich właściwości, co ogranicza podatność na rdzewienie w miejscu cięcia i spawania.

Oferujemy przecinarki tarczowe w zestawach z solidną podstawą lub jako maszyna do montażu na stole warsztatowym. Maszyny są wyposażone w solidne przekładnie. Podwójne imadło z dociskiem, które umożliwia trzymanie ciętego materiału z obu stron, co pozwala na wykonywanie cięć wzdłużnych. Oferujemy cztery modele nowoczesnych, solidnych i trwałych przecinarek tarczowych, które sprawdzą się w większości zastosowań. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji w sprawie doboru przecinarki tarczowej dla państwa.

Piły tarczowe do drewna

Stołowe piły tarczowe to podstawa przy zgrubnej obróbce drewna. Oferujemy dwa modele mocnych pił, które pozwalają na cięcie elementów o wysokości do 120 i 135 mm. Piły są wyposażone w mocne silniki, zamontowane na stabilnym stole, który umożliwia wygodne prowadzenie cięcia wzdłużnego lub poprzecznego. Każda z pił jest wyposażona w osłonę ostrza i prowadnicę ułatwiającą prowadzenie cięcia. Oferowane przez nas piły tarczowe do drewna sprawdzą się na tartaku, w warsztacie oraz w firmie produkcyjnej czy na budowie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium